„Creativity Lab“ projektas Tauragėje startuoja jau trečią kartą

Spalio 6-7 d. jau trečią kartą startavo Tauragės rajono savivaldybės inicijuoto ir VDU Verslo praktikų centro įgyvendinto projekto „Creativity Lab“ ciklas, kurio tikslas – ugdyti moksleivių entrepreneriškos asmenybės kompetencijas.

Šį savaitgalį projekto įvadiniame renginyje dalyvavo 40 moksleivių iš šių Tauragės rajono mokyklų: „Versmės“ gimnazijos, „Žalgirių“ gimnazijos, Skaudvilės gimnazijos, Žygaičių gimnazijos. Dalyviai suskirstyti į šešias komandas laiką leido spręsdami komandos formavimo iššūkius, susipažino su LEGO SERIOUS PLAY ® bei PointsOfYou ® metodikomis, padėjusiomis geriau pažinti save bei komandos narius. Taip pat, renginyje savo asmenine patirtimi dalinosi Tauragės mero patarėjas Dovydas Kaminskas. Jis atskleidė, kodėl veiklumas gali prikelti ne vieną komfortoje zonoje užsisėdėjusį jaunuolį.

Viso projekto metu dalyviai kiekvieną savaitę tiksis su koordinatoriais ir kūrybinių dirbtuvių metu, naudodami skirtingas metodikas tokias, kaip DESIGHN THINKING ®, METHOD KIT ® gilinsis į pateiktas užduotis. Šį pusmetį moksleiviai spręs Tauragės bendruomenių namų duotą iššūkį sprendžiantį  bendruomenės namų neišnaudotų patalpų paskirties problemą.

Spalio pirmąjį savaitgalį prasidėjęs projeko etapas tęsis iki sausio mėnesio.