Pagauk idėją ir atrask savo talentus!

Visą svarbiausią informaciją apie projektą rasi čia: IDĖJOS EFEKTAS

VDU Verslo praktikų centras“ (arba VPC) džiaugiasi šiais metais galėdamas studentams pristatyti naują, išskirtinę ir verslumo geną ugdančią programą IDĖJOS EFEKTĄ.  Tai unikalus projektas, sukurtas bendradarbiaujant su verslumo ugdymo programų lyderiu „Junior Achievement“. Pagrindinis dėmesys skiriamas idėjų, kurios pagerintų mus supantį pasaulį atradimui, jomis tikinčių komandų subūrimui ir idėjų išvystymui.

„Junior Achievement“ sukaupta ilgametė praktika leis tau patirti, ką reiškią drauge su bendraminčiais įsteigti ir valdyti savo įmonę. Padės išgryninti, kaip tavo asmeniniai talentai galėtų būti panaudoti idėjų realizavime ir verslo kūrime.

O VPC garsėjančių patyriminių mokymų ir stovyklų metu ugdysi svarbius įgūdžius ir formuosi inovatyvų požiūrį, kuriuo pulsuoja dabartinė darbo rinka. Ši patirtis leis tau sėkmingai kurti savo karjeros kelią, o darbo paieškose būti patraukliu darbuotoju ir startuoti ne žemiausiose pozicijose. Suprasdamas vidinį verslo gyvenimą būsi pranašesnis, išmoksi vertinti rizikas ir dorotis su iššūkiais palaikančios bendruomenės apsupty.

Kam programa skirta?

Naujoji programa kviečia dar VPC veiklose nedalyvavusius studentus į 3-jų mėnesių idėjos realizavimo kelionę. Ši patirtis leis susipažinti su idėjų kūrimo inovatyviais  ir pasaulyje pripažintais metodais, suprasti komandinio darbo įmantrybes, o tuo pačiu mesti sau iššūkį ir tik idėją, paversti „Wow idėja“ – realiu socialiniu, kultūriniu ar verslo projektu bei taip pajusti ką reiškia išauginti savo veiklą nuo idėjos iki realaus produkto ar paslaugos.

„Verslumo akademiją“ baigusius alumnius į IDĖJOS EFEKTĄ kvies kaip jau patyrusius VPC dalyvius ir skatins išsikelti dar aukštesnius komandinius ir asmeninius tikslus ne tik atrasti perspektyvią idėją ar ją išvystyti, bet ieškoti ir galimų idėjos partnerių ar net finansuotojų. O sėkmės atveju, po trijų kūrybinių IDĖJOS EFEKTO mėnesių, toliau savarankiškai tęsti kelionę startuolių ar changemakerių tarpe.

Dalyvių laukia ir daug vertingų patirčių:

• Net dvi patyriminės stovyklos;
  • Ekspertų konsultacijos ir feedback sesijos;
  • Idėjų kūrimo ir įgyvendinimo mokymai:
  • Palaikanti bendruomenė;
  • ir žinoma, vertinga patirtis, papuošianti tavo CV!

Komandos bus buriamos aplink vieną ar kitą idėją arba aplink bendrą dominančią temą (pvz. zero waste). Tad:

• Jei turi socialinę, kultūrinę ar verslo idėją įvardink ją pildydamas anketą, o mes padėsime tau suburti komandą.
  • Jei neturi idėjos, galėsi prisijungti prie jau esamos ir tau patinkančios.
  • Jei neturi idėjos ir nenori prisijungti, galėsi burti bendraminčių komandą, kuri projekto metu atras galimybę ir įgyvendins drauge sukurtą idėją.

O SVARBIAUSIA, sėkmingiausiai idėją įgyvendinusi komanda atstovaus Lietuvą tarptautinėje startuoliškų idėjų konferencijoje Graikijoje!

Projekto dalyvių kiekis ribotas, tad skatiname nesnausti ir užsigarantuoti sau gerą patirtį jau dabar! Registruokis: http://bit.ly/Idėjos_Efektas