Iššūkių sprendimas

Jeigu siekiate kūrybiškai spręsti įmonėse kylančius iššūkius ir lengviau rasti nestandartinius – siūlome išmėginti unikalią mokymų programą ir kartu kurti pažangią aplinką verslui. Mokymų programa yra paremta pasaulyje pripažintomis metodikomis (Design Thinking, Lego Serious Play ir kt.), kurios padeda generuoti kūrybiškas idėjas, kurti ir detalizuoti įmonės strategiją, taip orientuojantis į įmonės vidinius procesus.

Galimi 3 skirtingų metodikų pritaikymai Jūsų verslui:

1. Studentai + verslo atstovas (įmonės darbuotoja) – akademinis verslo lygmuo. 

Unikali galimybė asmeniškai įvertinti ir stebėti augančią Z kartą. Mokymų metu įmonės darbuotojas skiria 2 val. per savaitę ir kartu su studentais sprendžia įmonės pateiktą iššūkį, gilinasi į metodologijas ir jų pritaikymą.

2. Įmonės darbuotojai + VPC fasilitatorius – inovacijų lygmuo

Naudojant metodinius procesų valdymo įrankius, įtraukiant ir motyvuojant darbuotojus, sieksime įmonėje veikiančių procesų tobulinimo. Sudarysime galimybę kurti įkvepiančią ir palankią darbo aplinką, kurioje būtų skatinamos naujos idėjos ir kūrybiški sprendimai. Darbuotojai skiria 2-3 val. per savaitę.

3. VPC ekspertų komanda – užsakomosios inovacijos lygmuo

Išskirtinė galimybė pasinaudoti ilgamete VPC ekspertų patirtimi ir savo įmonės iššūkį patikėti profesionalams. Per  2-3 mėn. laikotarpį Jūsų verslui pateiksime išoriškai įkvėptą inovaciją, kuris bus paruošta implementuoti į konkrečios paslaugos ar produkto gerinimą.

Bet kurio lygmens metu suteikiame galimybę viešinti savo verslą tiek universiteto bendruomenėje, tiek už jos ribų. Įmonei pageidavus – vertiname konfidencialumą.